Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

20 november: informatiebijeenkomst N3

Op 20 en 22 november aanstaande zijn er informatiebijeenkomsten voor bewoners en ondernemers uit Papendrecht en Dordrecht over de komende werkzaamheden aan de N3 en de Wantijbrug.

Waarom?
De brug wordt in 2019 gerenoveerd. De Wantijbrug tussen Papendrecht en Dordrecht vertoont materiaalmoeheid door toename van het verkeer. Na de renovatie kan de brug over het Wantij weer minimaal 30 jaar mee.

Het asfalt en de fundering op de gehele N3 is aan vervanging toe. Het groot onderhoud zorgt voor een vlotte en veilige doorstroming van het verkeer.

De bijeenkomst
Tijdens elke bijeenkomst worden 2 presentaties gegeven: de eerste om 18.00 uur en de tweede om  19.00 uur. Er staan per project tafels opgesteld waar naar thema informatie kan worden gevraagd.

Thema’s zijn:

  • Fasering en planning
  • Hinder
  • Mobiliteitsmanagement
  • Geluid

Locatie van de bijeenkomsten Dordrecht  (20 november, Duurzaamheidsfabriek, Leerparkpromenade 50,  3312 KJ Dordrecht) en Papendrecht (22 november, Gemeentehuis). Tijdstip: 17.30 – 20.30 uur.

Kijk voor meer informatie over de werkzaamheden aan de Wantijbrug en de N3 op de website van Rijkswaterstaat.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Start bouw 25 sociale huurwoningen in groene wijk Oudland gemarkeerd met tijdcapsule

DORDRECHT – Afgelopen vrijdagmiddag werd de start van de bouw van 25 sociale huurwoningen in de nieuwe Dordtse buurt Oudland afgetrapt. Woningcorporatie Trivire, ontwikkelende bouwer Trebbe, de gemeente Dordrecht en omwonenden markeerden de start van de bouw door het begraven van een tijdcapsule met wensen voor de toekomstige bewoners. De 19 driekamer- en 6 vierkamerwoningen worden gebouwd op het terrein van de voormalige voetbalvereniging OMC en zijn onderdeel van een groter nieuwbouwproject. Naast de 25 sociale huurwoningen worden op het terrein, aan de rand van Dubbeldam, ook 50 koopwoningen gebouwd. Trivire en de gemeente Dordrecht investeren niet alleen in woningen, maar ook in het realiseren van een groene buurt met rust en ruimte. Zo krijgt het nieuwbouwcomplex een afgesloten binnentuin, waarin bewoners kunnen recreëren, elkaar ontmoeten en bewegen. ( Dronefoto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

TCD wil eerste overdekte padelbanen in Dordrecht

Tennis Club Dubbeldam (TCD) heeft gevorderde plannen om de eerste overdekte padelbanen van Dordrecht aan te leggen op Sportpark Gravensingel.

Actueel

Gemeenteraad wil unaniem snel herstel van peuterbadje zwembad De Dubbel

Binnen tien weken moeten burgemeester en wethouders van Dordrecht met een voorstel komen over het zo snel mogelijk herstellen van het peuterbad in zwembad De Dubbel, zodat dit weer in gebruik kan worden genomen.