Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Alzheimer Café op maandagavond 17 augustus

Het Alzheimer Café zal voor het eerst na de coronacrisis weer plaatsvinden op maandagavond 17 augustus a.s. in de brasserie van het Parkhuis in Dordrecht. Inloop vanaf 19.00 uur. Aanvang programma: 19.30 uur.

Het thema van de avond in augustus: erover praten helpt. Gespreksleider Peter Haex kijkt dan samen met de bezoekers terug op het afgelopen half jaar. De gespreksonderwerpen worden bepaald door de bezoekers en alles mag gedeeld worden, maar niets hoeft.

Het trio van Marcel Koster zal het muzikale intermezzo verzorgen.

De brasserie van het Parkhuis is op 17 augustus zo ingericht dat het mogelijk is om 1,5 meter afstand te houden van elkaar. Om de veiligheid van iedere bezoeker zoveel mogelijk te kunnen garanderen is met het Parkhuis de afspraak gemaakt dat er maximaal 40 bezoekers aanwezig kunnen zijn. Aan diegenen die het Alzheimer Café willen bezoeken op 17 augustus wordt dan ook gevraagd om zich hiervoor aan te melden. Dit kan door middel van een telefoontje naar de receptie van het Parkhuis (078 – 622 00 00).

   

Aanmelding als vrijwilliger bij Irma C. van Milt-Bethlehem 078-618 02 89 – miltbeth@hetnet.nl

Bel voor vragen over dementie de Alzheimertelefoon 0800-5088: 7 dagen p.w. bereikbaar van 9 – 23 uur en kijk op www.alzheimer-nederland.nl en/of www.dementie.nl

De volgende Alzheimer Café is op maandag 21 september 2020

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Start bouw 25 sociale huurwoningen in groene wijk Oudland gemarkeerd met tijdcapsule

DORDRECHT – Afgelopen vrijdagmiddag werd de start van de bouw van 25 sociale huurwoningen in de nieuwe Dordtse buurt Oudland afgetrapt. Woningcorporatie Trivire, ontwikkelende bouwer Trebbe, de gemeente Dordrecht en omwonenden markeerden de start van de bouw door het begraven van een tijdcapsule met wensen voor de toekomstige bewoners. De 19 driekamer- en 6 vierkamerwoningen worden gebouwd op het terrein van de voormalige voetbalvereniging OMC en zijn onderdeel van een groter nieuwbouwproject. Naast de 25 sociale huurwoningen worden op het terrein, aan de rand van Dubbeldam, ook 50 koopwoningen gebouwd. Trivire en de gemeente Dordrecht investeren niet alleen in woningen, maar ook in het realiseren van een groene buurt met rust en ruimte. Zo krijgt het nieuwbouwcomplex een afgesloten binnentuin, waarin bewoners kunnen recreëren, elkaar ontmoeten en bewegen. ( Dronefoto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

TCD wil eerste overdekte padelbanen in Dordrecht

Tennis Club Dubbeldam (TCD) heeft gevorderde plannen om de eerste overdekte padelbanen van Dordrecht aan te leggen op Sportpark Gravensingel.

Actueel

Gemeenteraad wil unaniem snel herstel van peuterbadje zwembad De Dubbel

Binnen tien weken moeten burgemeester en wethouders van Dordrecht met een voorstel komen over het zo snel mogelijk herstellen van het peuterbad in zwembad De Dubbel, zodat dit weer in gebruik kan worden genomen.