Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Johan den Hoedt en André de Jager in concert in ‘de Wijnstok’ Dubbeldam

Zaterdagmiddag 8 februari 2020 wordt er een orgelrecital gehouden in kerkgebouw ‘de Wijnstok’.  Johan den Hoedt, organist van deze kerk, is enkele jaren geleden een concertserie gestart in deze kerk. Tijdens het concert van 8 februari 2020 wordt het hoofdorgel bespeeld. De muzikale vrienden Johan en André zijn muzikaal zeer actief in de regio. Johan en André treden ook regelmatig samen op.

Johan en André spelen afwisselende orgelwerken waarin u alle facetten van het orgel krijgt te horen. Ook is het bijzonder dat Johan een werk van André hoopt uit te voeren wat op 8 februari 2020 voor het eerst te horen is.

Het concert is absoluut bijzonder. Niet alleen vanwege de ongedwongen sfeer en de schitterende instrumenten, maar vooral ook door het fraaie programma en de humoreske toelichtingen, waardoor er voor iedereen eye-openers (en ear-openers) zullen zijn.  Laat u verrassen door de afwisseling en de fraaie orgelklanken.

Na afloop is er ruimte voor onderlinge ontmoeting onder het genot van een hapje en een drankje.
De aanvang van het concert is 15:00 uur. De deur is open om 14:30 uur.
De toegang is gratis, wel is er een collecte voor de onkosten. U kunt parkeren gratis op het parkeerterrein voor de kerk.

Kerkgebouw ‘de Wijnstok’ staat aan de Dubbelsteijnlaan West 70 te Dubbeldam/Dordrecht.

Voor meer info: www.johandenhoedt-musicus.nl

Allen van harte welkom!

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Wereldkampioen kickboksen inspireerde leerlingen tijdens Week tegen Pesten

DORDRECHT – Het Insula College mavo aan de Koningstraat in Dordrecht stond van 22 tot en met 26 september volop in het teken van de nationale Week tegen Pesten. Gisteren namen de derdeklassers deel aan vier uiteenlopende workshops binnen het programma Insula Connect/MDT (maatschappelijke diensttijd), georganiseerd in samenwerking met Dordtse Helden. (Foto’: Stolk Fotografie )

112-nieuws

VIDEO: Brand in voormalig KPN-gebouw Dordrecht snel geblust

DORDRECHT  – Zondagmiddag heeft er brand gewoed in het voormalige KPN-gebouw aan de Prunuslaan in Dordrecht. In het pand, dat tegenwoordig wordt gebruikt als ruimte voor kunstenaarsateliers en wordt beheerd door Ad Hoc, ontstond rond half één brand met forse rookontwikkeling. ( Foto en Video: Stolk Fotografie )

Actueel

Sponsorontbijt PLUS in Dubbeldam levert 30.000 euro op

Bij PLUS ’t Lam in Dubbeldam kregen zaterdagochtend 200 mensen een ontbijt aangeboden op de parkeerplaats achter het pand. De reden: het dertigjarig bestaan van de supermarkt bij het Damplein. Aan het einde van de ochtend is er 30.000 euro opgehaald om te schenken aan de verenigingen in de buurt.