Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Mediationpraktijk in Dubbeldam.

Vanuit mijn eigen ervaring met scheidingen en samengestelde gezinnen ontstond de wens andere in dezelfde situatie te helpen. Daarom ben ik onlangs een mediationpraktijk begonnen in Dubbeldam. 

C.A. Mediation: Begeleiding bij scheiden voor volwassenen en kinderen.

Een gezinsleven hoort niet te eindigen in de rechtbank. Meestal worden de volwassenen daar niet gelukkiger van en kinderen al helemaal niet. Ik vind het daarom belangrijk dat heel het gezin meer kan groeien met de nieuwe situatie, zowel de ouders als de kinderen. Daar wil ik ze graag bij helpen.

meer info:  www.ca-mediation.nl

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Rommeldam: druk, leuk en gezellig!

DORDRECHT – De 48ste editie van Rommeldam afgelopen zaterdag kwam een uurtje eerder dan gepland ten einde. “Vanaf zes uur ’s morgens zagen we de bui al letterlijk hangen. Op Buienradar zagen we het per uur opschuiven”, vertelt Ger van Dongen van de organisatie. Dat neemt niet weg dat het evenement een succes is geworden. “Met name ’s morgens is het erg druk geweest. We kijken terug op een leuke en gezellige dag, zonder incidenten. “Ik geloof dat de EHBO één pleistertje heeft moeten plakken.” Later deze week wordt de opbrengst bekend gemaakt. Nu al wordt uitgekeken naar volgend jaar. “De eerste aanmeldingen voor volgend jaar zijn al weer binnen. Prachtig toch!”, aldus Van Dongen. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Actueel

VIDEO: Afkoelen in het zwembad op een zonnige woensdag

DORDRECHT – Het buitenbad van zwembad De Dubbel in de wijk Dubbeldam trok woensdagmiddag veel jeugdige …

Actueel

Rommeldam viert 50-jarig bestaan

DORDRECHT – Dit jaar bestaat Rommeldam vijftig jaar. Doordat in de coronajaren twee edities zijn overgeslagen, …