Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Samen(werken) in de wijk

De gemeente Dordrecht gaat op een actieve wijze bewoners, bedrijven en maatschappelijke instellingen betrekken bij de openbare ruimte in hun wijk. Meedenken, meedoen en samenwerken leidt tot betrokkenheid. Betrokken worden in de openbare ruimte van de wijk leidt tot tevredenheid.

Drechtwerk Groen doet het onderhoud van het openbaar groen in de wijk. Samen met u willen wij de wijk leefbaar en aantrekkelijk houden. Daarmee vergroten we de tevredenheid in de wijk. Bent u de bewoner, groep van bewoners, bedrijf of maatschappelijke instelling die graag actief betrokken wil zijn bij dit onderhoud d.m.v.:

  • Meedenken (ideeën, verbetering, verfraaiing, verhogen veiligheid, etc.)
  • Meedoen (onderhoud eigen straat, boomspiegel, legen afvalbakken, etc.)
  • Samenwerken (bewoners, bedrijven, scholen, etc.)

Reageer dan via onze website DrechtwerkGroen.nl, of naar ons mailadres samenwerken@drechtwerkgroen.nl. Uiteraard kunt u ook onze mensen in de wijk benaderen.

Na ontvangst van uw reactie nemen wij contact met u op voor het maken van verdere afspraken. Wij zien er naar uit om met u “samen te werken” in de wijk

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Rommeldam: druk, leuk en gezellig!

DORDRECHT – De 48ste editie van Rommeldam afgelopen zaterdag kwam een uurtje eerder dan gepland ten einde. “Vanaf zes uur ’s morgens zagen we de bui al letterlijk hangen. Op Buienradar zagen we het per uur opschuiven”, vertelt Ger van Dongen van de organisatie. Dat neemt niet weg dat het evenement een succes is geworden. “Met name ’s morgens is het erg druk geweest. We kijken terug op een leuke en gezellige dag, zonder incidenten. “Ik geloof dat de EHBO één pleistertje heeft moeten plakken.” Later deze week wordt de opbrengst bekend gemaakt. Nu al wordt uitgekeken naar volgend jaar. “De eerste aanmeldingen voor volgend jaar zijn al weer binnen. Prachtig toch!”, aldus Van Dongen. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Actueel

VIDEO: Afkoelen in het zwembad op een zonnige woensdag

DORDRECHT – Het buitenbad van zwembad De Dubbel in de wijk Dubbeldam trok woensdagmiddag veel jeugdige …

Actueel

Rommeldam viert 50-jarig bestaan

DORDRECHT – Dit jaar bestaat Rommeldam vijftig jaar. Doordat in de coronajaren twee edities zijn overgeslagen, …